Slider

Mikołajki

Grudzień to dla nas czas, w którym cała Akademia wspólnie kreuje magię świąt. Dlatego też, co roku organizujemy w tym okresie imprezę mikołajkową dla dzieci. Co roku odwiedza nas Święty Mikołaj z prezentami, a dzień upływa naszym wychowankom na grach i zabawach sportowych oraz szaleństwach na specjalnie sprowadzonych dmuchańcach.

Bal Sportowca

Nie przechodzimy obojętnie obok karnawału. Ten czas rezerwujemy na przyjemności dla rodziców i co roku organizujemy imprezę dla rodziców oraz przyjaciół Akademii. Już 2-krotnie w hotelu Imperium zgromadziliśmy się by wspólnie uczcić sukcesy, których byliśmy świadkami spędzić szaloną noc.

Festyn- Zakończenie sezonu

Czerwiec to dla nas miesiąc, w którym dzieci udają się na zasłużony odpoczynek od piłki nożnej. Co roku organizujemy więc festyn, który jednocześnie jest okazją do świętowania dnia dziecka. Podczas tej imprezy również nie brakuje dmuchańców, a każdy event odbywa się pod  hasłem przewodnim. Ostatnim była – Ekologia.

Turnieje

Każdego roku organizujemy duże turnieje dla naszych roczników, na które zapraszamy zaprzyjaźnione kluby piłkarskie z okolic. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania naszej szkoły piłkarskiej wśród mieszkańców miasta.

Obozy sportowe

W tym roku rozpoczęliśmy cykl obozów sportowych. Na naszych obozach zapewniamy profesjonalną kadrę trenerską oraz szeroki wachlarz atrakcji –  również tych pozasportowych. W niedalekiej przyszłości mamy w planach wyjść z organizacją obozów poza nasze miasto i zorganizować obozy wyjazdowe.