Turnieje

Kończymy Toruńską Ligę Mistrzów z uśmiechem!

Kończymy sezon ligowy w roczniku 2012. Dla wychowanków GOL-a w tym wieku był to pierwszy poważny sprawdzian po roku treningów w Akademii. Drużyna, która obecnie w większości z uwagi na prezentowany wysoki poziom trenuje na co dzień w żakach prowadzonych przez Patryka Zielniewskiego i  Przemka Wiadernego udała się do Torunia pod wodzą Rafała Lewandowskiego  by rywalizować z najlepszymi szkółkami w naszej okolicy. Przez 4 tygodnie podejmowaliśmy rywali z Torunia i okolic z dużym powodzeniem, co zaprowadziło nas do grupy mistrzowskiej tych rozgrywek. Dzieci z rocznika 2012 poszły w ślady starszych kolegów z roczników 2009, 2010 oraz 2011 którzy również pierwsze kroki stawiali właśnie w rozgrywkach organizowanych przez Akademię Piłkarską Młode Talenty. Torunianom dziękujemy za zaproszenie i na pewno wrócimy do gry w kolejnych odsłonach ligi!

Po ostatnim turnieju na całą drużynę czekała integracja w pizzerii. Niespodziankę zasponsorował dla dzieci Pan Krzysztof Zygmunt – właściciel firmy PER-BUD i zarazem tata naszego najlepszego strzelca – Janka Zygmunta – dziękujemy!

Na turniej udaliśmy się natomiast jak  profesjonalna drużyna – busami, dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa Wyczółkowskiego, właściciela firmy LILKRIS, również ojca jednego z naszych zawodników.

Brawo Panowie, wszyscy tworzymy jedną drużynę!

Wyniki ostatniej kolejki Toruńskiej Ligi Mistrzów

AP GOL CHEŁMŻA 2:0 Mustang Ostaszewo

Amelia Witkowska⚽ Marcel Dawiec⚽

AP GOL CHEŁMŻA 0:0 GOL BRODNICA

AP GOL CHEŁMŻA 4:0 TAF TORUŃ

Amelia Witkowska⚽ Jan Zygmunt ⚽Olek Małek⚽ Marcel Dawiec⚽

AP GOL CHEŁMŻA 2:0 AP MŁODE LWY KOWALEWO POMORSKIE

Jan Zygmunt ⚽Olek Małek⚽

AP GOL CHEŁMŻA 1:0 Unia Toruń

Jan Zygmunt⚽

AP GOL CHEŁMŻA 2:3 AP MŁODE TALENTY TORUŃ

Jan Zygmunt⚽⚽

AP GOL CHEŁMŻA 1:5 AP MŁODE TALENTY TORUŃ

Olek Małek⚽

AP GOL CHEŁMŻA 0:1 Włókniarz Toruń

AP GOL CHEŁMŻA 1:3 AP MŁODE TALENTY TORUŃ

Jan Zygmunt⚽

GRAJ O MARZENIA!💙

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *